Клуб, у який тебе точно пустять батьки
УКР МОВА
PRE ЗНО -2023
ОНЛАЙН
ЩО
Солов'їна, калинова, співоча і ще 100500 епітетів, які ми звикли чути щодо української мови. Нудно, заїжджено, понуро? Ми віримо, що стереотипи можна і потрібно руйнувати — тому на заняттях говоримо, чому українська це круто, яка різниця у висловах "сидіти на протязі" і "сидіти протягом", згадуємо таки Де З'їСТи Ці ЛиНи або ЧаШу ЖиРу і до чого те КаФе ПТаХ, звідки взялася Ї та апостроф і чому у слові морквяний його немає, розберемося нарешті, коли ставити коми, двокрапки й тире, не задрімавши над правилами.

А українська література назавжди перестане бути для вас занудною, похмурою, сільською про кріпаків і страждальців - бо ми дізнаємося чому Сковорода — це прахіпстер, а Шева — ще той денді-моднік, дума — це історичний репчик, кому в українській літературі приписують лесбійство, хто був першим екзистенціоналістом, чому Чіпка Варениченко це український Раскольников, а Голобородько — це не лише колишній персонаж у виконанні Президента.
УКР МОВА ТА ЛІТРА
ХТО
КАТЯ КУЗНЄЦОВА
Українська мова та література
З українською Катя на «ти» ще зі шкільної парти. Вона була її способом виражати себе (бачте, романтична натура, яка пише вірші). Проте Каті ніколи не подобалось, як її подавали під час навчання: хитромудро складені правила, сухий матеріал без практики і пояснення. Тому вона вирішила стати на самостійний шлях її вивчення, пояснюючи особливості української своїм друзям, сперечаючись зі вчителями, куди ліпше поставити кому, які письменники були "своїми пацанами" і наскільки українська література різноманітніша, ніж повелося вважати. І тепер Катя знає, чому "не звучить", і як Українська – то любов і особистий вибір, який ти не можеш не зробити, коли читаєш Шевченка чи намагаєшся зрозуміти всі символи Кобилянської.
Програма
Програма побудована так, аби заповнити основні пробіли, з яким найчастіше бувають проблеми. Вивчити базові поняття та правила, розписатися, закріпити вже вивчене, аби в 11 класі менше нервувати й з легкістю готуватися до ЗНО.
Онлайн

2 рази на тиждень
по 1 годині

Вартість КУРСУ ОНЛАЙН

24 годин
За увесь курс
3348 грн

1240 за місяць

рання пташка ціна 1160

Зареєструватися
Система лояльності, знижки
на предмети
Другий - 5%

Третій - 10%

10% за оплати всього курсу
Зареєструватися
Приведи друга і отримай знижку
50%
на перший місяць
Зареєструватися
Made on
Tilda