БЛОГ

Чому варто обрати онлайн-навчання?

Дехто досі боїться онлайн-навчання. А дарма! У нього купа переваг, про які ми зараз розповімо.

По-перше, доступність! Жоден снігопад чи раптовий дощ не зупинить конект зношника з викладачем. Потрібен тільки інтернет. І перші, і другі зможуть подорожувати та ніяк себе не обмежувати. Бо онлайн заняття можна провести в будь-якому тихому місці. 

По-друге, все, що пов'язане з інтернетом — це апріорі сучасно та інноваційно. Цифрове навчання використовує найновітніші методики. Набагато краще вчитися за допомогою відосиків та мемів, ніж з величезними книжками тестів, правда ж? Наприкла, в НЕОНі викладачі, замість звичних тестів на папірчиках, дають пройти тест на Кахуті або зробити квіз з пазлів прямо онлайн, що додає живості та динамічності заняття. Ну ми вже не говоримо про залучення інста для стоврення стоврінок літературних героїв, про пошук країн та їх столиць на онлайн мапі з інтерактивним замаволюванням прівильних відповідей, що підсилює процес запам'ятовування, перегляди живих ТЕD-виступів в оригіналі англійською і спрба їх зрозуміти. І цей список може бути максимально довгим, адже реальні можливості діаджитал світу невичерпні - головне в правильних руках і з якісними цілями. 

По-третє, це чудово підійде для інтровертів та тих, хто не любить незнайомі місця та занадто тісні контакти з кимось. Онлайн-навчання дозволяє всім зберігати комфортний особистий простір. Але якщо ти екстроверта, то спілкування мало не буде, адже на уроці є спілкування + є чати для обговрення, і ти завжди можеш знайти собі дура за інтересами. 

По-четверте, у стані світової пандемії безпека здоров'я стає на першому місці. Навчаючись онлайн, ви зменшуєте кількість контактів в траспорті та й під час самого уроку. Та й час економите. 

І головне, особливо якщо говорити про Неон, перевага онлайн-навчання — це круті молоді викладачі. Вони не так давно самі складали ЗНО, тому краще за інших розуміють випускників. З ними процес підготовки перестає бути чимось неприємним та нудним.

Made on
Tilda