БЛОГ

Повторювати не можна відпочивати

Що краще: використовувати останні дні перед ЗНО для додаткової підготовки чи відпочити?

Більшість випускників готується до іспиту протягом року. Тому останні дні можна використати на повторення найголовнішого чи перегляду конспектів. Це допоможе упорядкувати хаос, що міг з'явитися в голові через паніку. Якщо ЗНО з математики, фізики чи хімії, то варто глянути на основні формули, щоб бува не сплутати тангенс з котангенсом (так, таке було в людини, що отримала 192 бали п'ять років тому). З літератури згадати жанри та авторів творів, а з англійської повторити форми дієслів і написання «Sincerely yours», на випадок листа в останньому завданні. Головне — не перейматися зайвий раз та розслабитися.


Сенс хаотично зубрити інформацію є лише для тих, хто зовсім не готувався. У такій ситуації частіше опиняються студенти, що складають тести для магістратури, а не школярі. Проте, після стількох сесій, вони точно знають, що робити і не будуть відкладати все на останній день (чи будуть). 

Останні дні перед іспитом дуже тривожні. Від цього може здатися, що знання кудись поділися. Насправді, вони просто сховалися та чекають свого зоряного часу. Не дарма випускникам кожного року повторюють «Всі здавали і ви здасте!»

Made on
Tilda