БЛОГ

Як навчає НЕОН?

Розповідаємо, як працює Неон: що роблять вчителі, як проводяться уроки, звідки беремо підручники та гарний настрій.

Методики викладання

Ніхто насправді не викладає ні за якими методиками! Серйозно. Часи змінюються, вчитель вже не єдине джерело вірогідної інформації. За якимось фактом або терміном учні скоріше звертатимуться до Google. Тепер навчальна функція змінюється на модераторську. Наші неонівські вчителі та вчительки, як диригенти, керують цілим оркестром зі зношників. А зношники, як жонглери, з тестами, випускними вальсами та вибором університету. Їм потрібен наставник, що підкаже, як краще користуватися інформацією, де шукати словники чи перевіряти джерела. 

Ми не залякуємо учнів поганими балами чи дзвінком до батьків. Бо віримо, що авторитет потрібно заробляти по-іншому. Водночас, не даємо розслаблятись. Наші вчителі не створюють занадто лайтових, дружніх відносин. Вони більше схожі на старших брата чи сестру. Наставників, яким довіряють. Тому, наша ЗНО підготовка інакша.

Також викладачі самі працюють над планами уроків. Єдине обмеження — офіційна програма ЗНО. Її розбивають на теми та модифікують у процесі навчання. Плани змінюються в залежності від групи та рівня підготовки учнів. Базою є авторські посібники. У них тільки потрібна інформація в зручному та цікавому форматі. 

Перед початком навчання та кожні два місяці учні складають спеціальні тести, щоб виміряти прогрес, як пробне ЗНО. А після кожного уроку виконують домашнє завдання. Проте, ми не ставимо за нього оцінок. Наші вчителі готують цікаві тести на різноманітних онлайн-платформах, тому така домашка не сприймається, як катування.

У Неоні панує особлива атмосфера. Через класні відносини між вчителями та учнями — ніхто не боїться помилятися та ставити багато запитань. Це природний ґрунт для того, щоб викликати живий інтерес.

Інша наша особливість — відвертість. Ми вчимо рівно стільки, скільки потрібно для успішного складання ЗНО. Можемо чесно сказати, що частина шкільної програми ніколи не згодиться в житті, тому робимо основний наголос на тому, як правильно застосовувати знання, а не забиваємо голову непотрібними фактами. 

Проблеми та рішення

Іноді під час онлайн-уроків з'являються непередбачувані перешкоди: зникає інтернет, не відтворюються аудіовізуальні матеріали або поганий зв'язок. Це зовсім не страшно. Все вирішується за 10-15 хвилин. Вчителі перезавантажують свої роутери або телепортуються на локацію з вайфаєм. Тему можна пояснити по-іншому, якщо раптом не відображається таблиця або не відкривається відео. Ми готові до всього.

Мотивація

Ми говоримо з кожним учнем та ученицею, щоб зрозуміти їхню мотивацію. Дехто старається заради високого середнього балу в атестаті, інші - вступити на бюджет, а є ті, хто хоче довести собі, що можуть усе. Віримо, що це важливо та стараємось усіма способами зберегти мотивацію протягом року. Наприкінці всі стараються задля хорошого балу навіть для того, щоб не розчарувати улюбленого вчителя. Це ще один крутий результат від нашого способу комунікувати.

Сподіваємося, нам вдалося роз'яснити, як працює Неон та запрошуємо до нас в клуб! Реєструйтесь!

Made on
Tilda