БЛОГ

Лайтова літня підготовка до ЗНО

Ми вже писали, що зношникам 2021 варто планувати свою підготовку до іспитів вже зараз, а серйозно до цього взятися пізніше. Але з чого все-таки почати?

Дивіться «Тіні забутих предків» Параджанова, «Україну в огні» Довженка чи серіал «Спіймати Кайдаша» від Наталки Ворожбит. Крім цих, є ще багато фільмів знятих за творами української літератури чи історичними подіями (для бідолашних істориків). Тим, хто готується до ЗНО з інглішу варто увімкнути англійські субтитри на Netflix чи YouTube. Можна дивитися Відьмака в оригіналі, а батькам казати, що це все заради всіх благ і омріяного бюджету.

Ще однією фішкою є підписка на тематичних блогерів. Хтось з них навчить англійської, а хтось розповість про історичні події. Вони є в Instagram, YouTube та навіть TikTok. Не забудьте підписатися на Instagram Неону. Там агонь!

Багато випускників бідкаються, що важко запам'ятати пам'ятки архітектури на ЗНО з історії. А ви спробуйте відвідати їх. Це крутий варіант подорожей, як для літа 2020. З дотриманням дистанції, звісно ж.

Ніколи не знаєш, яка інформація згодиться. Тому навіть такі "несерйозні" методи можуть допомогти.

Made on
Tilda