Клуб, у який тебе точно пустять батьки

ФІЗИКА

ОНЛАЙН
ЩО
Вивчати науку про життя і навколишній світ в задушливих кабінетах школи? Ммм... крутий підхій, Міністерство Освіти! ) Нудні підручники, з картинками - ось по чому ти вчиш біологію. Дивні суцвіття з "пєстіками і тичинками", і ось ти вже десь на темі "видільна система комах" хапаєшся за голову та ловиш себе на думці "Нафіга воно мені сдалося? Скільки всього зубрити/повторювати... Нащо я обрав ту біологію складати? Я вже не виводжу ..." а ще до цього вчителі, які монотонно розповідають, і тоді вже точно хочеться застрелитися.

Але наука про життя МУСИТЬ бути цікавою. Чому тобі не розповідають в школі, що твій мозок на 80% вода, і що це міф, що він працює не в повну силу, а всього лише на 10%? Або чому на темі "Пам'ять" тобі не розповідають про лайфхаки, за допомогою яких ти зможеш її прокачати?

На курсах ми дамо тобі ПОТРІБНУ для ЗНО та життя біологію. Ти не будеш зазубрювати біологію за тупими, зовсім не схожими на реальне життя картинкам, які частково руйнують твою психіку. А чого?) Бо програму містить практичні штуки, які будуть руйнувати її повністю! ))
ФІЗИКА
ХТО
САША ШЕВЧЕНКО
Фізика
Натхненниця і кріейторка зношного клубу Неон та викладачка української мови й літератури. Викладацький досвід - 10 років. Усе починалося від індивідуального репетиторства до менеджменту регіональних програм Києво-Могилянської бізнес-школи, ментортва в Укранїській академії лідерства, студіювання авторських курсів в Мистецькому коледжі та викладання в демократичній школі Майбутні. Саша не сміється над гуморесками Остапа Вишні і не має портрету Шеви у своїй аудиторії, зате знає, як розважалися поети Розстріляного відродження, з ким був роман у Марка Вовчка і як безболісно запам'ятати правила)
Програма
ФІЗИКА
СТАРТ
21 жовтня
Пн.18:30-20:30,
Чт.16:00-18:00

Made on
Tilda