Клуб, у який тебе точно пустять батьки

МАТЕМАТИКАPRE ЗНО -2023
PRE ЗНО -2023
PRE ЗНО -2023

ОНЛАЙН
ЩО
Математика - це неймовірно цікавий і корисний предмет (хоч в школі часто намагаються довести протилежне). Насамперед, вона розвиває логічне мислення. А які задачки дають на співбесідах найбільших і найкрутіших фірм (Google, Apple і т.д.)? Звісно ж, на логіку! А як без математики розпланувати бюджет подорожі? Цей список можна продовжувати, бо математика дійсно знадобиться вам у житті, більшою чи меншою мірою. Готуючись до ЗНО з математики, варто розуміти, що цей тест не лише перевіряє ваші знання з предмету, а й те, як ви вмієте ними маніпулювати. Оскільки є обмеження в часі, треба вміти вибрати найкоротший спосіб розв'язання. А в завданнях, де ви забули необхідну формулу чи стандартний спосіб розв'язання, можна використовувати "розумне вгадування".
МАТЕМАТИКА
ХТО
ЛІЗА
Математика
Не так давно Ліза сама була випускницею. Випускницею ліцею з поглибленим вивченням іноземних мов. Як так вийшло, що зараз вона викладає математику? З самого дитинства улюбленою грою Лізи було розв'язування невеликих математичних задачок, а головним захопленням - французька мова. Час йшов, з Лізою стався ліцей: французька прогресувала, а від здібностей до матем залишилися тіки спогади. І ось, в одинадцятому класі стало ясно, що життя хочется пов'язати з точними науками. Тоді почалися дні підготовки до математики😰 Спочатку це здавалося нереальним, але Ліза змогла довести собі і всім, що через велике бажання, можна отримати омріяний результат.
Зараз вона вже знає, як готуватися максимально ефективно, що вчити і як не з'їхати з глузду.
І була б дуже рада передати свої знання та досвід своїм учням:) Тепер Ліза студентка спеціальності «прикладна математика» і вона з НЕОНом🙃

Програма
Програма побудована так, аби заповнити основні пробіли, з яким найчастіше бувають проблеми. Вивчити базові поняття та формули, набити руку на розвязування задач, аби в 11 класі менше нервувати й з легкістю готуватися до ЗНО.
МАТЕМАТИКА
Онлайн
2 рази на тиждень
по 1 годині

Вартість КУРСУ ОНЛАЙН

24 годин
За увесь курс
3348 грн

1240 за місяць

рання пташка ціна 1160

Зареєструватися
Система лояльності, знижки
на предмети
Другий - 5%

Третій - 10%

10% за оплати всього курсу
Зареєструватися
Приведи друга і отримай знижку
50%
на перший місяць
Зареєструватися
Made on
Tilda