Клуб, у який тебе точно пустять батьки

ІСТОРІЯ

ОНЛАЙН
ЩО
Думаєш, історія України- це про нудні дати, суцільні поневірення українського народу та постійну боротьбу героїчних козаків-патріотів? Вчителька радила до зно прочитати всі 10 томів Грушевського, а знайома тітка вже каже тобі залізати в архіви? Ми доведемо, що історія України- це не книжки з пилюкою, а реально цікавий і фановий предмет. З нами ти дізнаєшся, що спільного у перших руських князів і донецьких пацанів-рекетерів; чому в 20 ст. в Україні був гетьман і який українець став диктатором; як створити свою власну державу з блекджеком і вільними селянами, якщо все, що в тебе є - це купка обідранців-голодранців у шароварах.

Ти побачиш, що, навчаючись історії, можна легко зруйнувати парочку міфів, а будь-яку українську революцію можна дослідити захопливо й без зайвого пафосу. Побачимось на занятті і нехай прибуде з тобою дух Сагайдачного! :)
ІСТОРІЯ
ХТО
МІША ШЕРШУН
Історія
Міша дуже любить історію, але ніколи не збирався ставати істориком. Перші історичні знання героїчно здобував, граючи в різноманітні комп'ютерні ігри та сперечаючись в інтернеті. Пізніше, звісно, ситуація змінилася і Міша був навернений до звичайного стилю навчання, але історія досі для нього залишається не просто датами, а прикольною штучкою, вивчення якої часто сприймає, як читання художньої літератури.

Любить посперечатися на різні історичні теми, у вільний час інколи просвітлював оточення з історичних питань (підозрював, що інколи вони не були повністю за, але... хе-хе), а тепер Міша з НЕОНом.
Програма
Програма побудована так, аби заповнити основні пробіли, з яким найчастіше бувають проблеми. Вивчити базові поняття та явища, зрозібратися в загальних причино-наслідкових зв'язка, закріпити вже вивчене, аби в 11 класі менше нервувати й з легкістю готуватися до ЗНО.
Онлайн
2 рази на тиждень
по 1 годині
Вартість КУРСУ ОНЛАЙН

24 годин
За увесь курс
3348 грн

1240 за місяць

рання пташка ціна 1160

Зареєструватися
Система лояльності, знижки
на предмети
Другий - 5%

Третій - 10%

10% за оплати всього курсу
Зареєструватися
Приведи друга і отримай знижку
50%
на перший місяць
Зареєструватися
Made on
Tilda