Клуб, у який тебе точно пустять батьки

ІНГЛІШ
PRE ЗНО -2023
ОНЛАЙН

ОНЛАЙН
ЩО
Ландан із зе кепітал ов Грейт Брітн? Сотня автентичних підручників з граматики й мільйон ксерокопій з abc - тицьни на вибір, так? Наразі більшість шкіл форсять подібний підхід вивчення мови. Це теж дієво, але твій майбутній роботодавець може бути в цьому не впевнений. ЗНО —
це лише перший крок до твого успішного майбутнього, хіба ні? Доклавши достатньо зусиль, можна й натицяти на 160+, але знання англійської - це не лише омріяне 200; це дивитися black mirror в оригіналі, розуміти про що співав Курт Кобейн і Prodigy й не лише. Саме тому ми хочемо навчити тебе англійської інакше: без купи до болі набридлої домашки й занудних правил, які, чомусь, варто знати напам'ять, але це не точно.

Містер Present Perfect не такий страшний, як здається, а місіс Future Continious не така вже й вередлива! Наша ціль — зробити наші зустрічі максимально кайфовими й продуктивними й забути про шкільний old-fashioned підхід. Нумо ламати стереотипи разом! Ти полюбиш англійську, I promise!
ІНГЛІШ
ХТО
СОФІЯ
Англійська мова
Любов Соні до англійської почалась ще у молодшій школі, коли вона не вміла чітко вимовляти букву "р", але от англійською їй це вдавалось чудово. Роки пройшли, буква "р" повернулась до неї, а бажання вчити інгліш нікуди не зникло.

Додаткові курси, заняття, заходи, робота з іноземними волонтерами і врешті-решт підготовка на міжнарі зараз поєднуються у її викладанні, яким вона насолоджується на повну.

Соня знає, як зробити так, щоб ви перестали соромитись вимовляти слово "through", розповідали анекдоти в кінці заняття англійською мовою та більше ніколи на запитання іноземців не відповідали "I don't speak English".
Програма
Програма побудована так, аби заповнити основні пробіли, з яким найчастіше бувають проблеми. Вивчити базові поняття та правила, розписатися, закріпити вже вивчене та збагатити лексику, аби в 11 класі менше нервувати й з легкістю готуватися до ЗНО.
Онлайн

2 рази на тиждень
по 1 годині
Вартість КУРСУ ОНЛАЙН

24 годин
За увесь курс
3348 грн

1240 за місяць

рання пташка ціна 1160

Зареєструватися
Система лояльності, знижки
на предмети
Другий - 5%

Третій - 10%

10% за оплати всього курсу
Зареєструватися
Приведи друга і отримай знижку
50%
на перший місяць
Зареєструватися
Made on
Tilda