Клуб, у який тебе точно пустять батьки

ХІМІЯ

ОНЛАЙН
ЩО
ХІМІЯ
Вивчати науку про життя і навколишній світ в задушливих кабінетах школи? Ммм... крутий підхій, Міністерство Освіти! ) Нудні підручники, з картинками - ось по чому ти вчиш біологію. Дивні суцвіття з "пєстіками і тичинками", і ось ти вже десь на темі "видільна система комах" хапаєшся за голову та ловиш себе на думці "Нафіга воно мені сдалося? Скільки всього зубрити/повторювати... Нащо я обрав ту біологію складати? Я вже не виводжу ..." а ще до цього вчителі, які монотонно розповідають, і тоді вже точно хочеться застрелитися.

Але наука про життя МУСИТЬ бути цікавою. Чому тобі не розповідають в школі, що твій мозок на 80% вода, і що це міф, що він працює не в повну силу, а всього лише на 10%? Або чому на темі "Пам'ять" тобі не розповідають про лайфхаки, за допомогою яких ти зможеш її прокачати?

На курсах ми дамо тобі ПОТРІБНУ для ЗНО та життя біологію. Ти не будеш зазубрювати біологію за тупими, зовсім не схожими на реальне життя картинкам, які частково руйнують твою психіку. А чого?) Бо програму містить практичні штуки, які будуть руйнувати її повністю! ))
ХТО
Марина Мор
Хімія

Студентка Могили факультету природничих наук. Полюбляє ловити офігєвші очі людей, коли каже, що вона хімік. Поєднує мистецтво та науку. Активно популяризує останню, викладаючи в дитячому клубі, хімічить на Наукових пікніках. Девіз по життю: «Хімік може бути будь-ким, але не кожен може бути хіміком».
Програма
ОНлайн
СТАРТ
13 листопада
Ср.18:30-20:00,
Сб.15:30-17:00

Made on
Tilda