Клуб, у який тебе точно пустять батьки

БІОЛОГІЯ
ОНЛАЙН
ЩО
Вивчати науку про життя і навколишній світ в задушливих кабінетах школи? Ммм... крутий підхій, Міністерство Освіти! ) Нудні підручники, з картинками - ось по чому ти вчиш біологію. Дивні суцвіття з "пєстіками і тичинками", і ось ти вже десь на темі "видільна система комах" хапаєшся за голову та ловиш себе на думці "Нафіга воно мені сдалося? Скільки всього зубрити/повторювати... Нащо я обрав ту біологію складати? Я вже не виводжу ..." а ще до цього вчителі, які монотонно розповідають, і тоді вже точно хочеться застрелитися.

Але наука про життя МУСИТЬ бути цікавою. Чому тобі не розповідають в школі, що твій мозок на 80% вода, і що це міф, що він працює не в повну силу, а всього лише на 10%? Або чому на темі "Пам'ять" тобі не розповідають про лайфхаки, за допомогою яких ти зможеш її прокачати?

На курсах ми дамо тобі ПОТРІБНУ для ЗНО та життя біологію. Ти не будеш зазубрювати біологію за тупими, зовсім не схожими на реальне життя картинкам, які частково руйнують твою психіку. А чого?) Бо програму містить практичні штуки, які будуть руйнувати її повністю! ))
БІОЛОГІЯ
ХТО
ГАЛЯ РОМАШКО
Біологія
Ще до народження доля нагородила її призвіщем біолога... З того все і почалося. З 4го класу кожного року її тягали на обласні олімпіади з біології. Завдяки цьому склала ЗНО, до якого виділила АЖ один день підготовки, на 198 балів, отримала омріяний бюджет в Києво-Могилянці на біології. Захоплюється питаннями екології та був період, коли вона навіть пішла стажуватися в Міністерство Екології та природокористування.
Мріє працювати у WWF та спасати планету.
Програма
ОНлайн
Вересень
2 рази на тиждень
по 1,5 години

Made on
Tilda