БЛОГ

Випускникам 2021 мобілізуватись!

Колишнім десятикласникам ще рано починати готуватись до іспитів. Треба насолоджуватися кращим літом у їхньому житті! Проте між розвагами варто спланувати підготовку до ЗНО. 

Спочатку потрібно визначитися з предметами та їхньою кількістю. Потім — який з них матиме більший вплив на вступ, а отже потребуватиме додаткових зусиль. Наприклад, українською мовою та математикою можна займатись з репетитором, історію вчити самостійно, а на ЗНО з географії сподіватися, що не буде ретроградного меркурію. Словом, розставляйте пріоритети правильно. 

Літом варто подбати про те, щоб знайти хорошого репетитора. Тому, що пізніше у нього може не бути місць. До того ж, зараз приємніші ціни. Наприклад, уроки Неону можна купити за зниженою ціною до 1 серпня.

Одного навчального року зазвичай цілком вистачає для хорошої підготовки. Головне скласти розклад для кожного предмету та дотримуватись його (навіть коли меркурій ретроградний). Туди обов'язково мають входити всі теми та час для повторення. Планування та систематичність точно наблизять до омріяних 200 балів та крутого студентського життя. 

Made on
Tilda